بازدید از سایت قدیم(کلیک کنید)


www.pgtir.com

 

 رونمایی از سامانه ثبت نام متقاضیان نوسازی ناوگان+ سخنان وزیر
مراسم رونمایی از سامانه ثبت نام متقاضیان نوسازی ناوگان از صفحه تین نیوز در اینستاگرام به نشانی tinnews.ir به صورت همزمان (لایو)در حال پخش است.
به گزارش تین نیوز، در این مراسم  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، عبدالهاشم حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مهران قربانی معاون حمل و نقل و فرامرز مداح معاون برنامه‌ریزی و سیستم های هوشمند سازمان راهداری  و حمل و نقل جاده‌ای حضور دارند.

دراین مراسم ابتدا مهران قربانی معاون حمل و نقل و سپس فرامرز مداح به بیان جزئیات این طرح پرداختند.

مهران قربانی در سخنان خود به شرح چگونگی انجام این اقدام و فرامز مداح به نحوه ثبت نام در سامانه و چگونگی استفاده از این سامانه پرداخت.

 محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز آخرین سخنران این مراسم بود.

وی در مورد این طرح گفت: این چهار گروه سازندگان خودرو، شرکت‌های حمل و نقل، شرکت‌های وارد کننده و اشخاص را شامل می‌شود که می‌توانند با ثبت نام در این سامانه نسبت به نوسازی ناوگان اقدام کنند.

به گفته وی در مرحله اول افزون بر 800 کامیون بالای 50 سن نوسازی می‌شوند.

وزیر راه و شهرسازی بر این موضوع نیز تاکید کرد که برای واردات خودروی با سه سال عمر باید خدمات پس از فروش خودرو‌ها تضمین شود و منشا ارزهایی که برای واردات کامیون‌های دست دوم مورد استفاده قرار می‌گیرد باید به تایید بانک مرکزی برسد.

اسلامی در مورد شایع واردات کامیون‌های دست دوم قبل از شروع طرح نیز گفت که فروش کامیون‌های دست دوم فقط از طریق سامانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام می‌شود و هیچ شرکت و یا شخصی به طور مستقل از این سامانه امکان فروش کامیون دست دوم ندارد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین اظهار امیدواری کرد با انجام این طرح سن ناوگان جاده‌ای 5.5 سال کاهش یابد.

وی در مورد رانندگانی که توان مالی شرکت در این طرح را ندارند نیز پیشنهاد داد از طریق مشارکت با شرکت‌های حمل و نقل یا به اتفاق چند راننده، در طرح شرکت کرده و اقدام به خرید ناوگان کنند.

اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر این‌که لازم است همزمان با توسعه جاده‌ها وضعیت ناوگان هم بهبهود و توسعه یابد، عنوان کرد که این امر موجب کاهش فرسودگی ناوگان، کاهش مصرف سوخت و آلودگی محیط زیست و ایمنی حمل و نقل می‌شود.

این مراسم از صفحه تین نیوز در اینستاگرام به نشانی tinnews.ir به صورت همزمان (لایو)در حال پخش است.

photo_2020-05-26_09-19-59

photo_2020-05-26_09-19-50

 

منبع: تین نیوز

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان

کارفرمایان محترم می توانند قبل از سفارش حمل ،از مشاوره متخصصین شرکت بهره لازم را کسب نمایند

ایمن ترین و کم هزینه ترین به همراه مدیریت زمان برای محموله ها به مشتریان پیشنهاد می شود