بازدید از سایت قدیم(کلیک کنید)


www.pgtir.com

 

جانشین پلیس راهور از اجرای طرح کنترل خودروهای باری از امروز خبر داد.
 به گزارش تین نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ سیدابوالفضل موسوی‌پور با اعلام این خبر، اظهار داشت: طرح کنترل خودروهای باری از امروز (۷ تیرماه) در پایتخت با شدت بیشتر اجرا می‌شود به گونه‌ای که کلیه رانندگان متخلف از سوی مأموران پلیس راهور و دوربین‌های نظارتی جریمه می‌شوند.

وی ادامه داد: در قالب این طرح با وانت، کامیونت و تمام خودروهای حامل بارهای غیرمتعارف که اضافه بار دارند یا بارهایی با طول، عرض یا ارتفاع بیشتر از حدمجاز حمل می‌کنند، از طریق صدور جریمه برخورد می‌شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه رعایت نکردن ضوابط حمل‌بار توسط رانندگان خطرآفرین است، خاطرنشان کرد: در بحث حمل و جا به جایی بارهای سنگین مانند تیرچه‌های بلوک، آهن و موارد مشابه، پلیس با متخلفان قاطعانه برخورد می‌کند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: این طرح هم‌اکنون در تهران به صورت آزمایشی در حال اجراست و مأموران پلیس راهور پایتخت در اتوبان و بزرگراه‌ها با خودروهای متخلف برخورد و آنها را متوقف می‌کنند.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح رانندگان خودروهای حامل بارِ کمتر از ۶ تن که از ناوگان حمل بار در سطح شهر مجوز تردد دارند، اگر دچار تخلف‌هایی چون پارک دوبل شوند، قاطعانه با آنها برخورد می‌شود.

سرهنگ موسوی‌پور افزود: برخی از صاحبان خودروهای حامل بار نیز شب‌هنگام از راننده‌های فاقد گواهینامه استفاده می‌کنند که با اجرایی شدن این طرح، خودروهای متخلف به پارکینگ منتقل می‌شود و رانندگان فاقد گواهینامه نیز برای سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضائی قرار می‌گیرند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در پایان گفت: یکی دیگر از اقداماتی که در اجرای این طرح بسیار به آن اهمیت داده می‌شود، کنترل معاینه فنی خودروها در پایتخت است و اگر خودرویی معاینه فنی نداشته باشد به پارکینگ انتقال داده شده و مالک آن نیز جریمه می‌شود.

کد خبرجانشین پلیس راهور از اجرای طرح کنترل خودروهای باری از امروز خبر داد.

 

منبع: تین نیوز

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان

کارفرمایان محترم می توانند قبل از سفارش حمل ،از مشاوره متخصصین شرکت بهره لازم را کسب نمایند

ایمن ترین و کم هزینه ترین به همراه مدیریت زمان برای محموله ها به مشتریان پیشنهاد می شود